Випускники Прикарпатського університету захистили магістерські праці за програмою спільного навчання

У липні 2014 року на базі ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» відбулося засідання Екзаменаційної комісії  факультету управління UST AGH. Випускники Прикарпатського університету 2013 року, а нині – випускники AGH – успішно склали випускний іспит та захистили магістерські праці.

До складу комісії увійшли (на фото: зліва – направо): dr inż. Jacek Obrzud, dr inż. Dariusz Sala, adiunkt – заступник декана факультету управління; dr inż. Marek Dudek, adiunkt –  заступник декана факультету управління; prof. dr hab. inż. Lyubomyr Petryshyn, prof. nadzw.; dr inż. Andrzej Jamróz, adiunkt.

obrony 2 obrony 4

obrony 3 obrony 5

Склали іспит за захистили магістерські праці з позитивними оцінками:
Галина Андрусишин, Оксана Атаманчук, Оксана Бельмега, Павло Черноволенко, Тарас Чучвара, Анастасія Давидок (диплом з відзнакою), Наталія Дейнеко, Віктор Гладун, Андрій Христонько, Андрій Клебан, Микола Кравченко, Ірина Кравець, Роман Маланюк, Андрій Плясун, Роман Семак, Ольга Сем’яник, Мар’яна Стефанюк, Андрій Тершак, Назар Верстюк.