Геймдизайн для ветеранів АТО

Безкоштовні курси по розробці компютерних ігор  стартуватимуть з 7.02.2018. Слухачі курсів у рамках програми прослухають 5 теоретичних лекцій та відвідають 20 практичних занять. Навчання починатимуться з найпростіших ігор,  для цього розроблено 4 напрямки для слухачів курсів – основи розробки комп`ютерних ігор, технологія розробки комп`ютерних ігор, основи створення звукового та музичного супроводу комп`ютерних ігор та проектний менеджмент.

Проект GameHub реалізується в університеті з 15 жовтня 2015 року і триватиме до 14 жовтня 2018 року. До консорціуму міжнародного проекту входять, зокрема, 6 українських університетів (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Одеський національний політехнічний університет, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Київський національний університет будівництва і архітектури, Херсонський національний технічний університет та Донецький національний технічний університет). Його грантхолдером виступає Університет Деусто (Іспанія). Головною метою проекту GameHub є співпраця між університетами та підприємствами ігрової індустрії, сприяння збільшенню людських інвестицій в розвиток ІТ-бізнесу в Україні.

Запрошуємо взяти участь тимчасово незайнятих, та осіб звільнених з лав Збройних Сил.