Міжнародна зелена школа імені Клима Чурюмова познайомила дітей з проектом GameHub

Доброчинна сесія Міжнародної зеленої школи – показник добродушності, небайдужості людей. Завдяки благодійним коштам, які були зібрані на іншому континенті, діти із Краматорська та Очеретиного (Донецька область, Україна) змогли приїхати в Карпати, у Космач, в Міжнародну зелену школу. Подарунок для дітей зі сходу України було зроблено від школярів та їх вчителя Еріка Левіса, а також Кортні Філбін та Мелоді Вільямс з початкової школи (Женева, штат Нью-Йорк, США).
Під час проведення зеленої школи діти мали змогу також відвіати лабораторію ігрового програмного забезпечення GameHub, задіяну за підтримки проекту Erasmus+ KA2 CBHE №561728-EPP-1-2015-1-ES-EPPKA2-CBHE-JP “Співробітництво між університетами та підприємствами в сфері ігрової індустрії в Україні”. Діти познайомились із технологіями побудови комп’ютерних ігор та розробки електронної музики для них. Викладачі університету доц. В.А.Ровінський та В.О.Горєлов постарались забезпечити для дітей невимушену і дружню атмосферу людського спілкування. Діти залишились задоволеними побаченим.