Майбутні абітурієнти відвідали лабораторію GameHub

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника відвідали старшокласники Нетішинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» Нетішинської міської ради Хмельницької області та Брошнів-Осадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рожнятівської районної ради Івано-Франківської області. З  метою сприяння розвитку зростаючого покоління, задоволення його oсвітніх і культурних потреб, проведення профорієнтаційної роботи з-поміж юнацтва НМЦ «Університет обдарованої дитини», що діє при Науковому парку «Прикарпатський університет», організував для школярів низку цікавих заходів, спрямованих на всебічний розвиток особистості. Серед таких заходів було відвідування лабораторії розробки компютерних ігор задіяну за підтримки проекту Erasmus+ KA2 CBHE №561728-EPP-1-2015-1-ES-EPPKA2-CBHE-JP “Співробітництво між університетами та підприємствами в сфері ігрової індустрії в Україні -GameHub . Діти познайомились із технологіями побудови комп’ютерних ігор та розробки електронної музики для них. Викладачі університету доц. В.А.Ровінський та доц. В.О.Горєлов розповіли старшокласникам про ігрове програмування, розробку комп’ютерних ігор, ігрову індустрію, показали варіанти розробки комп’ютерних ігор нинішніми студентами за допомогою сучасної комп’ютерної техніки. Школярі зацікавилися звуковим та музичним супроводом комп’ютерних ігор. Викладачі також розповіли дітям про програму подвійних дипломів,  яка функціонує за міжнародною угодою між вищими навчальними закладами Польщі та Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника і розглянули можливості працевлаштування студентів по закінчення спеціальності яку забезпечує кафедра інформатики.