Презентація проекту GameHub на III міжнародному форумі “Innovation market”

Третій міжнародний форум “INNOVATION MARKET” відбувся нещодавно в міжнародному виставковому залі в м.Київ. Захід проходив під патронатом Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

На виставці було представлено понад 300 учасників. Свої досягнення презентували інститути Національної Академії Наук, юні винахідники Малої Академії Наук, стартап-проекти, автори винаходів і розробок, заклади вищої освіти Міністерства освіти і науки України. Серед них – Прикарпатський національний університет.

Під час роботи виставки науковці нашого університету представили проект GameHub. Кандидат технічних наук, доцент Віктор Ровінський під час презентації розповів про проект GameHub, який сприяє забезпеченню зайнятості та самодостатності студентів університетів, випускників коледжів, інженерів, а також ветеранів АТО в Україні, пропонуючи їм набір знань та навичок, затребуваних в цифровій ігровій індустрії.