ІТКМ-2020 – початок роботи

18 травня на базі кафедри комп’ютерних наук та інформаційних систем Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, розпочала роботу

Міжнародна науково-практична конференція “Інформаційні технології та комп’ютерне моделювання ІТКМ-2020”.

Урочисто відкрив конференцію ректор ПНУ, Голова конференції професор Цепенда Ігор Євгенович. З привітальним словом перед учасниками виступили завідувач кафедри КНІС ПНУ Петришин Любомир Богданович, завідувач кафедри захисту інформації ВНТУ Лужецький Володимир Андрійович завідувач відділу математичних методів обчислювального експерименту, директор Центру математичного моделювання Інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я. С. Підстригача НАН України П’янило Ярослав Данилович.

Також привітали учасників і декани Факультету математики та інформатики ПНУ Пилипів Володимир Михайлович та факультету управління AGH (м. Краків, Польща) Лебковський Петро.

Опісля урочистостей почались трудові будні. Під час пленарних засідань виступили Борисенко Олексій Андрійович (д.т.н. кафедра електроніки і комп’ютерної техніки, Сумський державний університет), П’янило Ярослав Данилович (д.т.н., завідувач відділу математичних методів обчислювального експерименту Центру математичного моделювання Інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я. С. Підстригача НАН України) та Грицина Ольга Романівна (д. ф.-м. н., Відділ механіки, Інститут будівництва та архітектури Словацької академії наук, Братислава, Словаччина; Відділ математичних методів обчислювального експерименту, Центр математичного моделювання Інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я. С. Підстригача НАН України, Львів, Україна).

У вівторок 19 травня конференція продовжить свою роботу.

Програма роботи конференції

Робота конференції стала можлива завдяки
грантовій діяльності Прикарпатського університету
та платформі Cisco Webex Meetings

Загалом цього року учасниками конференції стали близько 160 науковців з провідних вишів України та закордону.