Засідання 62. Konferencja SKN AGH

Студенти спеціальностей “Комп’ютерні науки” та “Інформаційні системи та технології” продовжують брати участь у міжнародних наукових конференціях молодих учених. Так, нещодавно у онлайн-форматі відбулась 62-а конференція Студентських наукових кіл Гірничо-Металургійної академії імені С. Сташіца у Кракові, у секційних засіданнях якої взяли участь студенти університетів України та Польщі. Серед представників України особливо варто відзначити участь численної делегації наших студентів. Крім цього, викладацький склад кафедри комп’ютерних наук та інформаційних систем було запрошено до участі у журі з метою надання права опублікування результатів дослідження за найцікавішими доповідями. Вітаємо переможців та учасників з першими кроками на науковому шляху!

Screenshot