Створи свій ігровий всесвіт. Підсумки реалізованого проєкту

На базі кафедри Комп’ютерних наук та інформаційних систем Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника при підтримці Спілки Української Молоді в Україні за ініціативи Meet and Code, яка реалізовується організаціями SAP, Haus des Stiftens gGmbH, TechSoup Europe спільно з мережевим партнером в Україні Ресурсним центром ГУРТ завершився проєкт “Створи свій ігровий всесвіт”.

Учасниками проєкту стали близько 20 ліцеїстів з Івано-Франківської та Львівської областей. Протягом тижня учасники проєкту мали змогу ознайомитись із середовищем Unity, та створити свої перші ігрові проекти.

Варто зазначити, що це вже не перша подібна ініціатива, яка проведена у співпраці СУМ в Україні, кафедри КНІС та ініціативи Meet and Code.

Знімок екрану із заняття