Відбулись засідання МНТК молодих учених CSYSC-2022

Поруч із науковими конференціями для уже зрілих науковців кафедра Комп’ютерних наук та інформаційних систем щороку проводить заходи для молодих учених та усіх здобувачів освіти, які починають свій науковий шлях.

Сьогодні, 19 грудня відбулась щорічна Міжнародна науково-технічна конференція молодих учених «Компʼютерні науки, інформаційні технології та системи управління» (CSYSC-2022). Секційні засідання конференції проходили у форматі онлайн, а доповіді супроводжувалися жвавими дискусіями серед молодих науковців.

Варто відзначити, що традиційно участь у конференції та публікація матеріалів у електронному вигляді були безкоштовними для молодих науковців, а результати доповідей для студентів спеціальностей 122 “Комп’ютерні науки” та 126 “Інформаційні системи та технології” зараховуються як етап роботи над дипломним проектом.

Screenshot