Викладачі


Новини Дисципліни Викладачі Концепція Віртуальний тур Проекти

ВІТАЛІЙ ГОРЄЛОВ
Керівник академічної групи

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника/кафедра інформатики
Вулиця Шевченка, 57, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, 76000 Україна
Tel.: +38 (0342) 59-60-86
e-mail:  vitaliy.goryelov[at]gmail.com

Віталій є членом команди проекту GameHub. К.т.н., доцент кафедри інформатики факультету математики та інформатики. Його дослідницькі навички і інтереси включають методи швидкого перетворення в цифровій обробці сигналів. Навички розробки програмного забезпечення: C ++/ Java/Android/PHP/Програмування мікроконтролерів. Віталій є членом  організаційного комітету  міжнародної науково-практичної конференції “Інформаційні технології та комп’ютерне моделювання”. Опублікував статті з цифрової обробки сигналів та інформатики в наукових конференціях і журналах. Закінчив Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (UA).

 

ІЛЯШ ЮРІЙ

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника/кафедра інформатики
Вулиця Шевченка, 57, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, 76000 Україна
Tel.: +38 (0342) 59-60-86
e-mail:  yurchukil[at]gmail.com

Доктор філософії з технічних наук (05.13.05 – “Комп’ютерні системи та компоненти”). Сферою його наукових інтересів є стиснення даних, візуальне програмування, теорія інформації та кодування. Має публікації з комп’ютерних наук у наукових конференціях і журналах. Має патент “Метод адаптивного стиснення даних”. Координує ряд проектів в національному масштабі.

 

ВІКТОР РОВІНСЬКИЙ

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Вулиця Шевченка, 57, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, 76000 Україна
Tel.: +38 (0342) 752 351
e-mail:  musicneutrino.[at]gmail.com

Є членом проекту GameHub. Доцент (має  ступінь PhD) кафедри інформатики факультету математики та інформатики. Його дослідницькі навички і інтереси включають в себе розробку і впровадження сучасних алгоритмів цифрової обробки сигналів (DSP). Віктор є саунд-дизайнером і  DSP програмістом в Xenium Audio music and audio software development group. Є автором декількох патентів та близько десятка текстів відомих українських пісень. Має досвід: програмування C/ C++/ C#/ Objective-С/PHP/ Assembler, графічний дизайн, створення музики, дослідження акустичних процесів. Має близько сотні опублікованих наукових статей різноманітної тематики (цифрова обробки сигналів, програмування, діагностування механічних систем) в наукових конференціях і журналах. Отримав диплом за спеціальністю “Радіотехніка” ДУ “Львівська політехніка” (UA).

 

ВАЛЕНТИНА ЯКУБІВ

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Вулиця Шевченка, 57, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, 76000 Україна
Tel.: +380666075609, +380687122151
e-mail:  valentyna-ya[at]i.ua

Член команди GameHub у Прикарпатському університеті, доктор економічних наук, професор. Завідувач кафедри управління та бізнес-адміністрування. Закінчила з відзнакою Прикарпатський університет імені Василя Стефаника в 2003 р. з присвоєнням кваліфікації “Бухгалтера-економіста” за спеціальністю “Облік і аудит”. У 2003 р. вступила до аспірантури Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, яку у 2006 р. достроково закінчила шляхом дострокового захисту кандидатської дисертації на тему: “Підвищення ефективності використання ресурсного потенціалу сільськогосподарських підприємств”. У 2008 р. В.М. Якубів отримала нагороду Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної ради “За вагомі досягнення у галузі науки та освіти” та звання “Молодий вчений року”. З 2006 р. працює у ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” на кафедрі “Обліку і аудиту”. З 2015 р. очолює кафедру управління та бізнес-адміністрування. На сьогодні у науковому доробку – понад 146 друкованих праць. Наукові інтереси: Розвиток системи стратегічного управління в бізнесі, Підвищення ефективності менеджменту персоналу сільськогосподарських підприємств, Розробка інноваційних проектів розвитку підприємництва.

Джерело