Фестиваль освітніх інновацій “Освітній хайп”

8 червня 2019 року викладач Михайло Петришин та асистент Артем Ізмайлов взяли участь у фестивалі освітніх інновацій «Освітній хайп», який відбувся у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника. На фестиваль прибули освітяни, представники влади та громадських організацій, діячі культури та школярі 7-11 класів – учасники освітнього проекту «Відкривай Україну» з Івано-Франківської, закарпатської та Чернівецької областей для презентації соціально-культурних проектів, що змінюють міста. Значне зацікавлення у Виставковій зоні з ярмарком проектів і стартапів викликали освітні інновації, які були представлені викладачами кафедри комп’ютерних наук та інформаційних систем у рамках проекту Erasmus+ KA2 CBHE №561728-EPP-1-2015-1-ES-EPPKA2-CBHE-JP “Співробітництво між університетами та підприємствами в сфері ігрової індустрії в Україні — GameHub”.

Особливу зацікавленість у гостей та учасників заходу викликали методичні напрацювання, які розроблені у рамках проекту, та ігрове програмне забезпечення, яке створене студентами та викладачами у рамках проекту. Учасники заходу виявили зацікавленість у співпраці на базі закладів освіти з метою обміну досвідом та отриманими напрацюваннями у освітньому та виробничому напрямках.