Скажи своє слово!

Вперше в Україні! Скажи своє слово!

Все тече, все змінюються, тому наша кафедра, не стоїть на місці. Ми прагнемо до відкритості та відвертості у відносинах з студентом.

Щоб змінюватись так, як цього вимагає час, ми відкриваємо анонімний канал зв’язку. Відтепер кожен студент може зайти на вказаний емейл і звідти написати нам будь-якого листа. Лист потрібно відправити на адресу kaf_knis@pnu.edu.ua і ми його неодмінно прочитаємо. Хто написав цей лист – залишиться для нас таємницею навіки.

В листі можете анонімно вказати свої побажання, зауваження чи похвалу роботи кафедри. Очікуємо на конструктивну критику, і надіємось, що зможемо прийняти вашу точку зору.

Віримо, що разом ми досягнемо нових вершин не тільки в навчанні, але і в відносинах викладач-студент.

Твій голос важливий! Ми чекаємо на тебе! Скажи своє слово!
e-mail: guest.book@comp-sc.if.ua
pass: 55314855