ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР З ПИТАНЬ ДИСТАНЦІЙНОЇ ОСВІТИ

06 червня 2020 р. відбувся циклічний Всеукраїнський науково-методичний семінар з питань дистанційної освіти в галузі знань 12 – «Інформаційні технології».
Порушено питання організації та дистанційного проведення сесії, а також кваліфікаційних екзаменів та захистів дипломних робіт.

Голова семінару:
проф. В.А.Лужецький – зав. каф. Захисту інформації Вінницького національного технічного університету.

Учасники:
проф. Л.Б.Петришин – зав. каф. Комп’ютерних наук та інформаційних систем Прикарпатського національного університету,
проф. Ю.О.Гунченко – зав. каф. Комп’ютерних систем та технологій Одеського національного університету,
проф. В.В.Безкоровайний – професор каф. Системотехніки Харківського національного університету радіоелектроніки,
викл. О.М.Драз – асистент каф. Системотехніки Харківського національного університету радіоелектроніки.