Угоди про співпрацю

Угода про співробітництво між Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та Вищим професійним училищем №21 м. Івано-Франківська у сфері науково-дослідної, навчально-методичної, організаційної, культурної, виховної, профорієнтаційної роботи та іншої діяльності в рамках здійснення освітнього та наукового процесу.

Agreement VPU21 p-1
Agreement VPU21 p-2
Agreement VPU21 p-3


Угода про співробітництво між Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та Товариством з обмеженою відповідальністю “Українські інформаційні технології” (компанією SoftServe).

Agreement SoftServe p-1
Agreement SoftServe p-2
Agreement SoftServe p-3


Угода щодо проведення практики студентів між Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та Товариством з обмеженою відповідальністю “ЕЛЕКС” на 2022-2023 навчальний рік.

Eleks practice 22-23 p-1
Eleks practice 22-23 p-2


Угода про співробітництво між ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” та Товариством з обмеженою відповідальністю “ЕПАМ СИСТЕМЗ”

Agreement EPAM p-1
Agreement EPAM p-2
Agreement EPAM p-3


Угода щодо проходження практики студентів між ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” та Товариством з обмеженою відповідальністю AMC Брідж ЛЛС

Practice AMC bridge p-1
Practice AMC bridge p-2


Угода про співпрацю між ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” та Товариством з обмеженою відповідальністю AMC Брідж ЛЛС

Agreement AMC bridge p-1
Agreement AMC bridge p-2
Agreement AMC bridge p-3


Угода про співпрацю між ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” та Товариством з обмеженою відповідальністю “ЕЛЕКС”

Agreement Eleks


Угода про співпрацю між ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” та ГО “Івано-Франківський ІТ кластер”

Agreement IT-cluster