Звітна наукова конференція викладачів кафедри за 2022 рік

Незважаючи на прохолодний початок квітня, цього тижня в університеті спекотно, оскільки кожен день не обходиться без наукових дискусій та обговорень у рамках звітної наукової конференції університету.

Відповідно до програми конференції сьогодні відбулось засідання секції “Комп’ютерних наук та інформаційних систем”, в межах якого викладачі кафедри ділилися науковими здобутками за 2022 рік та обговорили виклики, які постають перед відповідними галузями у найближчій та дальній перспективах. Незважаючи на непростий рік, наукова робота викладачів кафедри не зупинялась, а досягнення окреслених перспектив дозволить розширити горизонти наукових здобутків кафедри, які будуть впроваджені у навчальний процес у найближчому навчальному році.

Conference photo