Відкриття МНПК “Інформаційні технології та комп’ютерне моделювання – 2024”

На базі кафедри Комп’ютерних наук та інформаційних систем Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника розпочала роботу Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційні технології та комп’ютерне моделювання».

Сьогодні, 21 травня відбулось відкриття конференції та пленарні доповіді. Завданням конференції є дослідження інформаційних технологій у різних сферах науки, зокрема, при вирішення задач паралельної обробки, криптографічного захисту, обробки зображень й ущільнення інформації.

Відкрив конференцію проректор з науково-педагогічної роботи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, проф., д. ф.-м. н. Шарин Сергій Володимирович. З привітаннями виступили Любомир Богданович Петришин проф., д.т.н., проф. каф. Комп’ютерних наук та інформаційних систем Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, проф. каф. Управління Науково-технологічного університету AGH; Володимир Андрійович Лужецький проф., д.т.н., зав. каф. Захисту інформації Вінницького національного технічного університету; Ярослав Данилович П’янило с.н.с., д.т.н., зав. відділу Математичних проблем механiки неоднорідних тіл Інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я. С. Підстригача НАН України; Віктор Михайлович Синєглазов проф., д.т.н., лауреат Державної премії України, Заслужений діяч науки і техніки України, зав. каф. Авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів Національного авіаційного університету (НАУ)

Протягом наступних днів триватимуть секційні засідання. Учасниками конференції стали більше 150 науковців з України та закордону.

Засідання проходитимуть онлайн. Долучитись можна з сайту конференції www.itcm.comp-sc.if.ua