Студент-інформатик переміг у міжнародному конкурсі наукових робіт

Делегація Прикарпатського університету взяла участь у роботі 60-ої ювілейної міжнародної конференції студентських наукових кіл відділу гірництва (60 Jubileuszowa Konferencja Studenckich Kół Naukowych Pionu Górniczego). Захід відбувся нещодавно в Гірничо-Металургійній Академії імені Станіслава Сташіца (AGH) у м. Краків (Республіка Польща).

Під час конференції відбулися виступи студентів у понад 30-ти тематичних секціях. Зокрема, у секції інформатики виступили із доповідями студенти спеціальностей “Комп’ютерні науки” і “Інформаційні системи та технології” Прикарпатського національного університету: Андрій Бутенко, Богдан Бігун (керівник — доц. М. В. Семаньків), Андрій Чихарівський (керівник — доц. Ю. Ю. Іляш),  Тарас Юрць, Ігор Андрух (керівник — доц. В. А. Ровінський),  Мар’ян Ребега (керівник — асист. М. Л. Петришин), Олександр Пазюк,  Олег Михайлович, Владислав Грицюк (керівник — доц. В. О. Горєлов).

Під час секційних засідань конференції традиційно відбувся конкурс наукових робіт.

Відрадно зазначити, що у конкурсі студентських наукових робіт в секції інформатики переможцем став студент 3-го курсу спеціальності “Комп’ютерні науки” Прикарпатського університету Мар’ян Ребега. Як переможець він отримав  можливість опублікувати результати своїх досліджень у пунктованому виданні AGH.

Участь наших студентів у роботі міжнародної конференції організували завідувач кафедри комп’ютерних наук та інформаційних систем, професор Любомир Петришин та доцент цієї ж кафедри, заступник декана факультету математики та інформатики з міжнародної співпраці Віталій Горєлов.

Відповідно до Угоди про партнерство між Прикарпатським національним університетом та AGH студенти Прикарпатського університету вже сьомий рік поспіль беруть участь у міжнародних конференціях студентських наукових кіл AGH. Також за цей період більше чотирьох десятків студентів Прикарпатського університету безкоштовно пройшли навчання в Гірничо-Металургійній Академії імені Станіслава Сташіца у Кракові за магістерською програмою подвійних дипломів. Ще троє наших студентів навчаються за цією програмою в 2019/2020 навчальному році за напрямком “Інформатика та економетрія”.