День відкритих дверей

29 травня 2020 р. колектив кафедри КНІС долучився до проведення Дня відкритих дверей факультету математики та інформатики (МІФ) Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника.

Зістріч відбулась у дистанційному форматі на платформі Cisco Webex Meeting.
Головував на зустрічі заступник декана факультету МІФ доц. к.ф.-м.н. А.В.Соломко.
Із привітальним словом виступив декан факультету проф. д.ф.-м.н. В.М.Пилипів.

Кожна із кафедр була представлена промоційним відеороликом та виступом завідувача кафедри.

Від кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій виступив завідувач кафедри проф. д.т.н. Л.Б.Петришин. Абітурієнтів інформовано про спеціальності навчання, забезпечення навчального процесу, можливості працевлаштування та пільги.

Підсумав зустріч та дав відповіді на питання заступник відповідального секретаря приймальної комісії університету, директор Центру дистанційного навчання та моніторингу освітньої діяльності к.ф.м.н., доцент І.Я.Івасюк.