Наукова веб-конференція викладачів, докторантів, аспірантів та студентів університету за 2020 рік

Упродовж 5 – 9 квітня 2021 року
відбулася звітна наукова веб-конференція викладачів, докторантів, аспірантів та студентів університету за 2020 рік.

5 квітня у пленарному засіданні взяв спільну участь колектив університету. Були заслухані та обговорені доповіді на теми мистецтвознавства та економіки.

6 квітня відбулося засідання секцій, зокрема, на Факультет математики та інформатики ПНУ.

7 квітня – день засідань підсекцій. Колектив кафедри комп’ютерних наук та інформаційних систем працював у підсекції комп’ютерних наук. Керівник підсекції – доктор технічних наук, професор Л. Б. Петришин, секретар – кандидат технічних наук, доцент А. В. Ізмайлов. Тематика виголошених доповідей торкалася питань редукції розрядності на базі дискретно-фазових та функцій Радемахера-Грея, побудови рекомендаційних систем, діагностики складності паролю, побудови структурних аналітичних мереж, сучасних інформаційних систем, генерування випадкових чисел, адаптивних багатоканальних АЦП, цифрової обробки самоподібних даних.

8 квітня мали нагоду представити свої наукові здобутки студенти у підсекціях комп’ютерних наук (36 зареєстрованих доповідей, керівник підсекції – доктор технічних наук, професор Л. Б. Петришин, секретар – студент 1 курсу ОР «Магістр» факультет математики та інформатики, Родчин Т. Л.) та інформаційних систем і технологій (14 доповідей, керівник підсекції – кандидат технічних наук, доцент Н. В. Превисокова, секретар – студент 4 курсу ОР «Бакалавр» факультет математики та інформатики, Максим’юк Уляна). У теплій та невимушеній обстановці студенти поділилися своїми досягненням, обговорили результати та отримали заряд натхнення для проведення подальших досліджень. Кращі доповіді рекомендовано до друку у збірникові студентських наукових праць “Еврика”.