Час повертати своє – Гвардія наступу запрошує

Time to get yours back

«Час повертати своє». Так звучить гасло добровільної кампанії з формування восьми штурмових бригад «Гвардії наступу» в системі міністерства внутрішніх справ України. Досвід українців за час війни показав, що добровольці формують підрозділи, які вирізняються своїм бойовим духом, успіхами, перемогами й досягненнями.

Гвардія наступу має посилити сили оборони нашої країни задля звільнення окупованих територій. Основу її підрозділів складатимуть поліцейські, прикордонники та нацгвардійці з досвідом участі у бойових діях. Кістяком «Гвардії наступу» буде вісім штурмових бригад. Шість набирає Нацгвардія, ще по одній – поліція і Держприкордонслужба. Національна гвардія України запрошує у бригади «Буревій», «Червону калину», «Кара-Даг», «Рубіж», «Спартан» та легендарний «Азов». У Державній прикордонній службі України добровольців чекають у бригаді «Сталевий кордон». У Національній поліції України — у штурмовій бригаді «Лють».

Під час кампанії «Гвардія наступу» людей не просто набирають до лав нових підрозділів у структурі МВС. Їм пропонують конкретні й дуже гідні умови служби, можливість отримати професію і досвід, стати частиною великого колективу — українських захисників. При вступі до підрозділів Нацгвардії та Держприкордонної служби людина вступає на військову службу, а в бригаді Нацполіції — стає поліцейським. Підрозділи пройдуть підготовку, будуть оснащені й лише після цього відправляться звільняти території.

Якщо Ви небайдужі до долі свого народу та майбутнього своїх дітей зголошуйтесь до лав захисників-добровольців «Гвардії наступу», адже лише залізною волею здолаємо усіх наших ворогів.

Як долучитися до бригад «Гвардії наступу»?

  • подати заявку онлайн на сайті https://storm.mvs.gov.ua/, де представлені всі бригади, що комплектуються;
  • звернутися у Центр надання адміністративних послуг (про ЦНАПИ в Івано-Франківській області докладніше – за посиланням https://bit.ly/3kYZkxZ)

Гаряча лінія «Гвардії наступу» для консультацій – 0800 100 020.