Звітна наукова конференція викладачів, докторантів, аспірантів та студентів університету за 2022 рік

Conference announcement

Ректорат Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника запрошує Вас узяти участь у звітній науковій конференції викладачів, докторантів, аспірантів та студентів університету за 2022 рік, яка відбудеться 03–07 квітня 2023 року.

Звітні наукові конференції стали щорічною традицією університету, адже це хороша нагода підбити підсумки ще одного наукового року, провести круглі столи та обговорити нові виклики та здобуті перемоги.

Для здобувачів освіти за освітніми програмами “Комп’ютерні науки” та “Інформаційні системи та технології” бакалаврського та магістерського рівнів, виступ на звітній конференції є одним з етапів підготовки дипломної (магістерської) роботи, а також хорошою нагодою отримати поради щодо дипломного дослідження від провідних фахівців кафедри, які не є керівниками роботи.

З програмою конференції можна ознайомитись за посиланням.

Оголошення про проведення можна знайти за посиланням.