Студентка кафедри взяла участь у Літній Школі в Ягеллонському університеті в Кракові

З 10 по 14 липня студентка кафедри Комп’ютерних наук та інформаційних систем Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Бабала Вікторія взяла участь у Літній Школі в Ягеллонському університеті в Кракові (Республіка Польща) – освітній ініціативі EIT Culture & Creativity, яка підтримується Європейським інститутом інновацій та технологій (EIT), органом Європейського Союзу.

Захід, який обертався навколо ключових тем, таких як культурна спадщина та технології занурення (XR), був спільно організований та проведений Ягеллонським університетом та Una Europa, двома партнерськими організаціями EIT Culture & Creativity.

Подія створила платформу для експертів, дослідників, розробників XR-контенту та представників культурної спадщини для обміну знаннями, сприяння інноваціям і співпраці. Було зроблено внесок у розробку нових інструментів і політики, а також практик для просування культурної спадщини та XR-технологій.

Collective photo

Presentation photo