Запрошення на Міжнародну науково-технічну конференцію здобувачів вищої освіти та молодих вчених CSYSC-2023

Кафедра Комп’ютерних наук та інформаційних систем запрошує здобувачів освіти та молодих учених у галузі “Інформаційні технології” до участі у роботі Міжнародної науково-технічної конференції здобувачів вищої освіти та молодих вчених “Комп’ютерні науки, інформаційні технології та системи управління” CSYSC-2023.

Офіційні мови конференції: українська та англійська. Конференція відбудеться у гібридному форматі з очними та дистанційними засобами Zoom доповідями.

Терміни конференції:

• до 08.12.23 – реєстрація учасників та подача матеріалів до збірника тез доповідей;
  • 21 – 22.12.23 – пленарні та секційні засідання з доповідями учасників.

Реєстрація, шаблон оформлення матеріалів та інформація для учасників доступні на сторінці конференції.

Участь у МНТК CSYSC-2023 безкоштовна.