Запрошення на Міжнародну студентську наукову конференцію 64. Barbórkowa Konferencja SKN AGH

Партнери кафедри Комп’ютерних наук та інформаційних систем з Гірничо-Металургійної академії імені С. Сташіца у Кракові запрошують здобувачів освіти галузі “Інформаційні технології” до участі у конкурсі наукових робіт у рамках Міжнародної студентської конференції Студентських наукових кіл Гірничо-Металургійної академії імені С. Сташіца у Кракові: 64. Barbórkowa Konferencja SKN AGH.

Офіційні мови конференції: англійська та польська. Участь іноземних учасників буде реалізована засобами дистанційних технологій Zoom або MS Teams.

Терміни конференції:

• до 26.11.23 – реєстрація учасників та подача матеріалів до збірника тез доповідей;
  • 7.12.23 – пленарні та секційні засідання з доповідями учасників.

Реєстрація та інформація для учасників доступна на сторінці оргкомітету.

Участь у 64. Barbórkowa Konferencja SKN AGH безкоштовна.