Відбулись засідання у рамках МНТК здобувачів вищої освіти та молодих учених CSYSC-2023

Сьогодні завершились секційні засідання Міжнародної науково-технічної конференції здобувачів вищої освіти та молодих вчених “Комп’ютерні науки, інформаційні технології та системи управління” CSYSC-2023. Засідання проходили протягом двох днів паралельно у онлайн та офлайн форматах. Загалом, було заслухано близько 70 доповідей учасників з усієї України.

Традиційно, для дипломантів та магістрантів кафедри Комп’ютерних наук та інформаційних систем за спеціальностями “Комп’ютерні науки” та “Інформаційні системи та технології” ця конференція стала важливим етапом у роботі над дипломними (бакалаврськими) та магістерськими роботами, оскільки під час засідань доповідачі змогли почути конструктивну критику та поради досвідчених науковців кафедри щодо їх дипломних та магістерських проектів.

Бажаємо успіхів усім учасникам у їх наукових пошуках та запрошуємо на нашу конференцію CSYSC-2024, яка відбудеться за рік!