AMC Bridge Campus: історія розробника

Список партнерів кафедри комп’ютерних наук та інформаційних систем постійно розширюється і нещодавно його збагатила компанія AMC Bridge. Цього семестру серію вебінарів для абітурієнтів, студентів та викладачів розпочала саме презентація нового партнера кафедри, яка була доповнена історією від співробітника компанії Дмитра Унтілова про шлях від Trainee у AMC Bridge Campus до Team Leader.

У рамках першого спільного заходу відбулось ознайомлення з проєктами, якими займається компанія, перебігом процесу стажування та вимогами щодо знань, які потрібні фахівцям, щоб приєднатися до команди AMC Bridge. Півторагодинне спілкування завершилось розіграшем призів від компанії серед зареєстрованих учасників зустрічі.

Дякуємо компанії AMC Bridge та Yuliya Starikova і Dmytro Untilov за цікаву та змістовну зустріч.

Далі буде…

Meeting Screenshot 1