Зустріч із представниками компанії EPAM

Кафедра комп’ютерних наук та інформаційних систем регулярно організовує та бере участь у зустрічах зі стейкхолдерами, зокрема роботодавцями.

Сьогодні, 9 грудня, викладачі кафедри взяли участь у зустрічі з представниками компанії EPAM, яка пройшла у івано-франківському офісі компанії. Представники кафедри порушили питання визначення змісту виробничої практики та імплементації останніх тенденцій розвитку комп’ютерних наук та інформаційних технологій у відповідні освітні компоненти, а також обговорили зі стейкхолдерами напрями формування цілей і завдань практичної підготовки студентів.

Дякуємо стейкхолдерам і партнерам університету за відкритість до дискусії та сподіваємось на подальше розширення співпраці.

Photo