Засідання у рамках 63. Barbórkowa Konferencja SKN AGH

Conference logo

Щорічною традицією для кафедри комп’ютерних наук та інформаційних систем стала участь студентів спеціальностей “Комп’ютерні науки” та “Інформаційні системи та технології” у міжнародній студентській конференції Студентських наукових кіл Гірничо-Металургійної академії імені С. Сташіца у Кракові.

Цьогорічна 63. Barbórkowa Konferencja SKN AGH проводилась у гібридному форматі, отож усі доповіді наших студентів відбувались онлайн. Проте, це не зменшило рівень завзяття учасників, які продемонстрували високий науково-практичний рівень своїх досліджень. Вітаємо всіх, хто у цій дружній, але від того не менш завзятій, боротьбі здобули призові місця.

Варто відзначити, що цьогоріч кафедра може похвалитись рекордом за кількістю учасників (від 2012 року). Сьогодні їх було аж 45! Сподіваємось, що це буде лише розминкою перед подальшими досягненнями наших студентів на науковій ниві.

Screenshot