Викладачі кафедри успішно завершили стажування TEACHERS` SMART UP: SUMMER EDITION від Sigma University LLC

Викладачі кафедри Комп’ютерних наук та інформаційних систем успішно завершили стажування TEACHERS` SMART UP: SUMMER EDITION від Sigma University LLC. Під час стажування викладачі Горєлов В.О., Петришин М.Л., Петришин Л.Б., Ровінський В.А. та Семаньків М.В. підвищили свої професійні навички у застосуванні сучасних технологій створення програмних продуктів (Java, JavaScript, DevOps, системне програмування) та новітніх підходів до викладання дисциплін у галузі Інформаційних технологій. Окрім цього, стажування сприяло розширенню нетворкінгу викладацької спільноти та обміну думками з представниками інших ЗВО України та Європи з приводу покращення якості вищої освіти у найближчій та дальній перспективі.

Announcement