Зустріч з учнями Ворохтянського ліцею

20 жовтня 2023 р. у Ворохтянському ліцеї на запрошення начальника відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Ворохтянської селищної ради Наталії Григорівни Костюк відбулася зустріч учнів 10 та 11 класів з профільним навчанням предмету інформатики в рамках співпраці та з метою популяризації із представниками факультету математики та інформатики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та кафедри Комп’ютерних наук та інформаційних систем, зокрема. Представником кафедри на цій зустрічі був кандидат технічних наук, доцент Віталій Олевтинович Горєлов, який провів практичний тренінг з основ програмування для ОС Android, у якому змогли взяти участь усі, хто бажає, з числа вчителів та учнів ліцею.

У ході майже 4-годинного обміну думками учні мали можливість поставити будь-які запитання і отримати на них розгорнуті відповіді. Долучилися до діалогу також вчителі та керівництво ліцею. Оскільки учасники одноголосно виступили із пропозицією продовжити такі зустрічі у майбутньому, то сподіваємось на нові візити та круглі столи. Окрему подяку кафедра висловлює організатору участі – вчителю інформатики Ворохтянського ліцею Анастасії Богданівні Дембович.