64. Barbórkowa Konferencja SKN AGH – Переможці отримали призи

Нещодавно студенти спеціальностей “Комп’ютерні науки” та “Інформаційні системи та технології” здобули призові місця на конкурсі студентських наукових робіт у рамках Міжнародної студентської конференції Студентських наукових кіл Гірничо-Металургійної академії імені С. Сташіца у Кракові 64. Barbórkowa Konferencja SKN AGH.

А зараз всі наші призери отримали подарунки від оргкомітету. Окрім традиційних грамот, символіки Студентських наукових кіл Гірничо-Металургійної академії імені С. Сташіца у Кракові та права опублікуватись у наукових виданнях закордонного університету, переможці отримали як смачні, так і досить практичні для студентського життя призи.

Отже, від наукової роботи може бути не лише розумове та естетичне задоволення, а й цілком практичне! Тому заохочуємо до участі у наступному році!

agh-2023-prizes-3
agh-2023-prizes-2