Засідання у рамках 64. Barbórkowa Konferencja SKN AGH

Сьогодні відбулись засідання Міжнародної студентської конференції Студентських наукових кіл Гірничо-Металургійної академії імені С. Сташіца у Кракові 64. Barbórkowa Konferencja SKN AGH. Як і минулого року студенти спеціальностей “Комп’ютерні науки” та “Інформаційні системи та технології” взяли у ній активну участь та здобули призові місця. А професор кафедри Комп’ютерних наук та інформаційних систем Любомир Богданович Петришин отримав честь виступити на урочистому відкритті конференції у центральному залі AGH у Кракові.

Одним із нововведень цьогорічної конференції стало вручення призів глядацьких симпатій на основі голосування учасників у кожній секції.

Отож, кафедра вітає призерів секції XVa Computer Science A :

• Павлюк Михайло (група КНМ-5) – І місце
  • Добринський Іван (група КНМ-6) – ІІ місце
  • Колективна доповідь: Легінович Андрій, Невмержицький Володимир, Сем’яник Мирослав-Іван, Сорока Ростислав (група ІСТ-41) – ІІІ місце
  • Федоряк Максим (група КНМ-6) – приз глядацьких симпатій

Також, кафедра вітає призерів секції XVb Computer Science B :

• Попович Віталій (група КНМ-6) – І місце
  • Мазуренко Олександр (група ІСТ-11) – ІІ місце
  • Ціхун Олександр (група КНМ-5) – ІІІ місце
  • Скрипник Василь (група КНМ-5) – приз глядацьких симпатій

Вітаємо ще раз наших призерів та їх керівників і бажаємо наснаги у подальших дослідницьких пошуках.