Викладачі кафедри успішно завершили стажування TEACHERS` SMART UP: WINTER EDITION 3.0 від Sigma University LLC

Викладачі кафедри Комп’ютерних наук та інформаційних систем успішно завершили стажування TEACHERS` SMART UP: WINTER EDITION 3.0 від Sigma University LLC. Під час стажування викладачі Горєлов В.О., Ізмайлов А.В. та Семаньків М.В. підвищили свої професійні навички у розвитку soft skills у здобувачів освіти під час навчального процесу та у застосуванні новітніх підходів до викладання дисциплін у галузі Інформаційних технологій. Окрім цього, стажування сприяло розширенню нетворкінгу викладацької спільноти та обміну думками з представниками інших ЗВО України та Європи з приводу викликів, які постають перед усією викладацькою та ІТ-спільнотою у році, який розпочався.