Зустріч із учнями Зеленського ліцею

Сьогодні на базі Лабораторії розробки ігрового програмного забезпечення GameHub PNU відбулася зустріч із учнями Зеленського ліцею Верховинського району. У межах зустрічі відбулася презентація освітніх програм факультету Математики та інформатики, та зокрема освітніх програм кафедри Комп’ютерних наук та інформаційних систем “Комп’ютерні науки” та “Інформаційні системи та технології”. Презентацію освітніх програм кафедри та освітніх компонент по розробці ігор провів доцент кафедри Горєлов В.О. Протягом зустрічі гості лабораторії задавали питання та цікавилися перспективами працевлаштування за результатами навчання. Майбутні студенти залишились задоволеними зустріччю, тому чекаємо на них у стінах університету.