Засідання звітної наукової конференції здобувачів освіти за 2023 рік

Тиждень звітної наукової конференції Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника продовжується, а чудова весняна погода посприяла здобувачам освіти провести свої очні засідання у секціях “Комп’ютерних наук” та “Інформаційних систем та технологій” за модерації викладачів кафедри Комп’ютерних наук та інформаційних систем. Живе спілкування про актуальні наукові розробки молодих учених та обмін досвідом – основні риси тих кількох годин, які тривали виступи та дискусії.

Оскільки здобувачі освіти четвертого року бакалаврату та першого року магістратури уже третій тиждень перебувають на виробничій практиці на підприємствах та установах області й поза її межами, викладачі кафедри поцікавилися перебігом практики та були раді очному спілкуванню, якого останніми тижнями з об’єктивних причин явно бракувало.

Бажаємо усім доповідачам поступу в подальших наукових пошуках та розробках, щоб Українська Наука розвивалась та представлялась молодими науковцями і на міжнародній арені.