Вступнику, або як стати програмістом!

Для цього потрібно зовсім небагато: успішно здати ЗНО і подати документи на спеціальність 122 «Комп’ютерні науки»  факультету математики та інформатики ПНУ ім. В. Стефаника.

Спеціальність 122 «Комп’ютерні науки» — на кафедрі КНІС, спрямована на підготовку бакалаврів та магістрів, які володіють ґрунтовною математичною підготовкою і знаннями в області програмування, знають сучасні методи побудови та аналізу ефективних алгоритмів і здатні їх реалізовувати в конкретних застосуваннях. Володіють теоретичними основами процесів і процедур управління IT-проектами, принципами командної роботи.

Навчання забезпечується першою в західному регіоні лабораторією з розробки ігрового програмного забезпечення GameHub на базі комп”ютерів Apple Macintosh. Лабораторія дозволяє проводити розробку програмного забезпечення на базі операційних систем  iOS, Android, MacOS, Linux, Unix, Windows.

Детальніше про це  >>>