Зустріч у рамках Teachers’ Community Gathering в Івано-Франківську від компанії SoftServe

Доброю традицією життя кафедри комп’ютерних наук та інформаційних систем стали зустрічі зі стейкхолдерами, зокрема роботодавцями. Такі зустрічі проводяться як в університеті так і поза його стінами, як це відбулось 17 листопада у івано-франківському офісі компанії SoftServe.

У рамках зустрічі “Teachers’ Community Gathering в Івано-Франківську” представники кафедри обговорили зі стейкхолдерами напрямки формування цілей і завдань практичної підготовки студентів, підняли питання визначення змісту виробничої практики та обговорили останні тенденції розвитку сфери комп’ютерних наук та імплементації їх в програму виробничої практики.

Дякуємо стейкхолдерам за плідну дискусію та сподіваємось на подальше поглиблення співпраці.

Photo