Відбулися захисти дипломних робіт на ОП “Комп’ютерні науки”

Естафету цьогорічного циклу захистів дипломних бакалаврських робіт на кафедрі Комп’ютерних наук та інформаційних систем у здобувачів за освітньою програмою “Інформаційні системи та технології” перейняли здобувачі за програмою “Комп’ютерні науки“. Цьогоріч здобувачів освіти за цією освітньою програмою було так багато, що захисти проходили упродовж двох днів інтенсивної праці членів комісії та майбутніх бакалаврів денної та заочної форм навчання. Яскраві й актуальні теми дипломних та завзяті дискусії під час обговорень вкотре супроводжували захисти.

Серед тих, хто захищав дипломні роботи можна було зустріти знайомі обличчя, які уже неодноразово можна було побачити під час різних заходів кафедри, університету і не тільки, пов’язаними із розробкою ігрового програмного забезпечення.

Вітаємо усіх, хто успішно захистив дипломні роботи, із ще одним пройденим етапом на шляху до своєї мрії!

PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto