Семінар “How to start your career with EPAM? TOP-5 recommendations for career start in IT”

Список партнерів кафедри Комп’ютерних наук та інформаційних систем постійно розширюється, як і можливості для проходження практики та подальшого працевлаштування для наших студентів та випускників. У рамках співпраці з компанією EPAM для студентів першого курсу відбувся семінар “How to start your career with EPAM? TOP-5 recommendations for career start in IT”.
У якості лектора виступив Олександр Ткаченко – керівник Освітніх програм компанії EPAM в західному та південному регіоні України, PhD.

Під час семінару студенти спеціальності 122 – “Комп’ютерні науки” мали нагоду познайомитись із можливостями компанії, а також освоїти рекомендації по плануванню свого особистого часу для успішного навчання та розвитку у ІТ сфері. Живе спілкування із фахівцем ІТ-індустрії та інтенсивний обмін корисною інформацією – ось головні характеристики цієї зустрічі, яка, очевидно, була далеко не останньою!

Знімок із зустрічі